Khatam Polymer Knowledge Enterprise Co

 قابل توجه تمام کارشناسان، تولید کنندگان، شرکت های خصوصی و  این آزمایشگاه آمادگی خود را در جهت گذراندن دوره های آموزشی و کارگاه بسته بندی و آنالیز دستگاهی اعلام می دارد.

هدف از برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی پلاستیک های بسته بندی

 آشنایی بیشتر احاد جامعه به انواع بسته بندی های پلاستیکی مواد غذایی، داروئی و بهداشتی ، خواص، کاربرد و مصارف صحیح آنها با عنایت به توسعه روز افزون صنایع بسته بندی و تنوع محصولات بسته بندی از یکسو و محصولات غذایی بسته بندی در کشور از سوی دیگر که نیاز به شناخت مزایا، معایب و معضلات آنها از نظر سلامتی، بهداشتی و زیست محیطی و رفع شبهات ناشی از عدم آگاهی مردم از موارد استفاده آنها که بعضا استفاده های نادرست از ظروف بسته بندی می شود که اثرات زیان باری را برای جامعه بوجود می آورد. کلیه این موارد را می توان با اطلاع رسانی صحیح و فرهنگ سازی و اصلاح الگوی مصرف به نتیجه مطلوب رسانید.

اهمیت کارگاه های آموزشی
با عنایت به اهمیت موضوع و ضرورت توجه به آموزش های کاربردی که به عنوان یکی از بنیان های اصلی دستیابی به تولیدات دانش محور و ماندگار می باشد این کارگاهها برگزار می گردد. یقینا این رویداد در مسیر توسعه و افزایش کمی و کیفی محصولات پلیمری بسته بندی در بخش غذا و دارو خواهد بود.
در این کارگاهها سعی گردیده است که یک پل ارتباطی بین دست اندرکاران مجتمع های پتروشیمِی، ارگانهای ذیربط نظارتی، تولیدکنندگان ظروف بسته بندی و مصرف کنندگان بسته بندی مواد غذایی، داروئی ایجاد گردد. بنابراین جمعی از  متخصصان بسته بندی، صاحبنظران، کارشناسان صنایع بسته بندی، صنایع غذایی وداروئی،  آموزشهای نظری و عملی روشهای آزمون بسته بندی، اطلاع رسانی، اصلاح الگوی مصرف و استفاده صحیح از ظروف پلاستیکی بسته بندی است را در این دورهها اطلاع رسانی می کنند.

شرایط ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های آموزشی خاتم پلیمر :

 کلیه متقاضیان ثبت نام در دوره های آموزشی می توانند با مطالعه مشخصات (سیلابس) و تاریخ برگزاری دوره های آموزشی دوره های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

آخرین مهلت ثبت‌نام در هر دوره حداکثر یک هفته قبل از آغاز آن دوره می‌باشد.

هرگونه انصراف از شرکت در دوره، باید تا یک هفته قبل از برگزاری دوره کتبا اعلام شود. بدیهی است در صورت انصراف پس از زمان مقرر۱۰% از مبلغ واریزی کسر و مابقی عودت خواهد شد.

از آنجا که برگزاری دوره‌های آموزشی منوط به، به حد نصاب رسیدن تعداد شرکت کنندگان می‌باشد، لذا هر گونه تغییر احتمالی در زمان برگزاری دوره‌ها در اولین فرصت به اطلاع شرکت‌کنندگان می‌رسد و در صورت به حد نصاب نرسیدن هر دوره، هزینه دوره قابل استرداد خواهد بود.

سازمان‌هایی که بیش از ۴ نفر از طرف آنها ثبت نام قطعی شده است، از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

خواهشمند است در فیش‌های واریزی ارسال شده، حتما نام و نام خانوادگی و عنوان دوره موردنظر درج گردد.

متقاضیانی که از طرف سازمان متبوع معرفی می‌شوند، لازم است علاوه بر فرم ثبت‌نام، معرفی‌نامه رسمی آن سازمان را نیز به موسسه ارسال نمایند.

ضمنا در صورتیکه دوره ای خارج از سیلابس داده شده مدنظر میباشد، عنوان دوره درخواستی را کتبا اعلام فرمایید که دوره پیشنهادی در صورت امکان تشکیل، اعلام گردد.