خدمات پژوهشی  و تحقیقاتی قابل ارائه در آزمایشگاه پلیمر

اصلی ترین هدف این بخش به کارگیری امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی در زمینه پژوهش و توسعه می باشد. به همین منظور همکاری با دانشگاهها، مراکز علمی کشور در اجرای طرحهای تحقیقاتی و پروژه های دانشجویی و صنعتی درخصوص فناوریهای مدرن بسته بندی، پلیمرهای زیست تخریب پذیر و آنتی باکتریال، پوشش های خوراکی، و کامپوزیتهای نانو و چوپ-پلاستیک، بازیافت و اصلاح خواص انواع پلیمرهای ضایعاتی و مهندسی معکوس انواع کالاها و قطعات پلیمری از جمله اهداف و فعالیت های اصلی این شرکت در حوزه تحقیق و پژوهش علمی می باشد.

از جمله مهمترین فعالیت های این شرکت، مهندسی معکوس قطعات پلیمری و ارائه فرمولاسیون پایه آمیزه‌ها و آلیاژهای پلیمری(تعیین پایه پلیمری، نوع افزودنی‌ها) و بهینه سازی شرایط فرایند برای ترکیب های مختلف پلیمری می باشد.

 

از جمله فعالیت های این شرکت در زمینه تحقیق و ارائه دانش فنی به شرح ذیل می باشد

 

*خاتم پلیمر با دانشگاه های دولتی و دانشگاههای آزاد سراسر کشور در طرح های ملّی، آموزشی-پژوهشی و پایان نامه های دانشجویی همکاری دارد، لذا این آزمایشگاه آمادگی خود را برای ارائه خدمات و همکاری و تسهیل فرایند انعقاد قرارداد و انجام طرحهای مشترک در زمینه های صنایع مختلف بسته بندی و پلیمری شامل: صنایع پلاستیک، زیست پلیمر، پلیمرهای خوراکی، کامپوزیتها و بازیافت اعلام میکند.