رونمایی از بسته‌بندی پلاستیک سبز

پلاستیک سبز

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

شرکت Braskem، بزرگترین تولید کننده رزین‌های گرمانرم در آمریکا، در نمایشگاه Interpack 2017 دوسلدرف آلمان از جدیدترین کاربردهای بسته‌بندی پلاستیک سبز I’m greenTM شامل بسته‌بندی‌های قهوه و بخش لوازم شخصی رونمایی کرد.

پلاستیک سبز

همچنین رزین پلی پروپیلنی جدید خود را با نام تجاری Amppleo برای تولید فوم‌هایی با کارایی بالا معرفی نمود و کارهای پژوهشی و پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه فناوری بسته‌بندی هوشمند را نشان می‌دهد.

بسته‌بندی پلاستیک سبز پلی اتیلن سبز I’m greenTM از منابع تجدید پذیر نظیر نیشکر بدست می‌آید و منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای در جو از طریق حبس گاز کربنیک در طی روند تولید می‌شود. پلاستیک سبز نتیجه مطالعات تحقیق و توسعه بسیاری بوده است و در حدود ۳۰۰ میلیون دلار هزینه در بر داشته است. این زیست پلیمر در حال حاضر به اروپا، ایالات متحده، آسیا، آفریقا و آمریکای جنوبی صادر می‌شود و در بیش از ۱۵۰ برند تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین محصول Amppleo رزین پلی پروپیلنی با استحکام مذاب بالا می‌باشد که به عنوان فوم در کاربردهای متنوع در بسته‌بندی، خودرو و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رزین می تواند درجه حرارت‌هایی تا ۱۳۰ درجه سانتی گراد را بدون تغییر شکل تحمل کند و قادر به تولید فوم با محدوده‌ی چگالی‌های مختلفی از ۳۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب می‌باشد. عایق حرارتی و صوتی بسیار عالی ارائه می‌دهد و ۱۰۰% قابل بازیافت شدن می‌باشد. از دیگر نکات برجسته این نمایشگاه پیشرفت  Braskemدر تولید بسته‌بندی‌های هوشمند می‌باشد. این بسته‌بندی‌های هوشمند از طریق تغییر رنگ، کیفیت و حالت برای محدوده‌ی گسترده‌ای از کاربردها از لوازم آرایشی بهداشتی گرفته تا کاربردهای غذایی قابل استفاده خواهند بود.

نظرات

 
   
 
Captcha